Trainingsschema's tot 13 juli

Beste Leden,
vanaf maandag 17 juni kunnen de junioren teams gaan trainen met de nieuwe teams. Voor de laatste weken van het seizoen zit er in de bijlage twee trainingsschema's.
De eerste voor de komende week. Het tweede schema gaat in op maandag 24 juni.
Vanaf maandag 24 juni gaat de aannemer starten met de vervanging van veld 1. Dit betekent dus dat we op de dinsdag en donderdagavond moeten inschuiven zodat ieder team kan trainen. Dit betekent dat ook Heren 1 en Dames 1 op deze dagen een half veld tot hun beschikking hebben.
In Lisa zal op dit moment het trainingsschema tot 30 juni zichtbaar zijn. In het schema zijn dan ook nog de trainers van dit seizoen zichtbaar maar dit wil niet betekenen dat zij ook de training verzorgen. (Tenzij dit met hen besproken is.)
Op 1 juli zal het schema tot 13 juli zichtbaar worden., hier staan dan wel waar bekend de nieuwe trainers bij vermeld.
Voor oefenwedstrijden kun je per mail een veld reserveren. Vanaf maandag 24 juni gaat dit helaas niet op de dinsdag-, en donderdagavond.
Mocht een team besluiten niet meer te gaan trainen of tijdelijk op een andere dag willen trainen kunnen dit per mail aan te geven zodat dit in het schema kan worden aangepast.
Vanaf 15 juli is het gehele hockeyterrein gesloten. Clubhuis en velden kunnen niet gebruikt worden t/m 11 augustus.
Namens de TC,
Eric Ernst
Quicklinks
Agenda
15-6 | Huldiging veldkampioenen zondag 1... |
18-6 | Schoolsportdag Casa-school |
19-6 | teamafsluiting MO12-1 |
21-6 | Jongste jeugd slotdag |
25-6 | Reserve dag Sportdag Casa-school |
Gerelateerd nieuws: Algemeen
- Huldiging kampioenen vanmiddag!! 15 juni 2025
- Warm weer- hou je koel en goed smeren! 12 juni 2025
- Kampioenszondag 15 juni huldiging van onze veldkampioenen! 10 juni 2025
- Einde seizoen 2024-2025 nadert … 9 juni 2025
- Inleveren keepersuitrusting voor 21 juni 8 juni 2025
- Maak van je hobby je werk en word hockeytrainer! 4 juni 2025
- En nog een kampioen! 4 juni 2025
- HET SCHIP IS GESTRAND 4 juni 2025
- HCP MO16-2 eindigen seizoen als kampioenen! 4 juni 2025
- Laatste plekjes voor hockeykamp en informatie avond 11 juni! 3 juni 2025
