Dames 3

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Alecto D5 10 28 9 1 0
2 Leonidas D11 10 27 9 0 1
3 Groen-Geel D8 10 21 7 0 3
4 Gouda D2-O 10 20 6 2 2
5 Leonidas D17 10 16 5 1 4
6 DSHC D5 10 15 5 0 5
7 Waddinxveen D3-O 10 11 3 2 5
8 Leiden D6 10 11 3 2 5
9 Schiedam D6 10 6 2 0 8
10 Roomburg D5 10 4 1 1 8
11 Pijnacker D3 10 1 0 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt HC Waddinxveen D3-O n.n.b uit
19 mrt R.H.V. Leonidas D17 13:00 thuis - Kera Bijoux veld 2
26 mrt R.H.V. Leonidas D11 n.n.b uit
2 apr LOHC D6 15:00 thuis - Kera Bijoux veld 2
16 apr Groen-Geel D8 12:30 uit
23 apr L.S.C. ALECTO D5 15:00 thuis - Kera Bijoux veld 2
14 mei DSHC D5 n.n.b uit
21 mei HC Schiedam D6 11:00 thuis - Kera Bijoux veld 2
4 jun Goudse MHC D2-O n.n.b uit
11 jun Leidse Hockey Club Roomburg D5 10:45 thuis - ELLF veld 1

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto D5 DSHC D5 0:00
Leonidas D11 Roomburg D5 0:00
Waddinxveen D3-O Pijnacker D3 0:00
Groen-Geel D8 Schiedam D6 11:00
Leiden D6 Gouda D2-O 16:30

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
DSHC D5 Alecto D5 (1-2)scheduled
Gouda D2-O Leiden D6 (1-1)final
Schiedam D6 Groen-Geel D8 (0-9)scheduled
Pijnacker D3 Waddinxveen D3-O (1-1)scheduled
Roomburg D5 Leonidas D11 (2-5)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Leonidas D17 Pijnacker D3 (4-1)scheduled
Waddinxveen D3-O DSHC D5 (0-1)scheduled
Alecto D5 Schiedam D6 (8-2)scheduled
Leiden D6 Roomburg D5 (3-0)final
Groen-Geel D8 Gouda D2-O (4-6)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Pijnacker D3 Leonidas D11 (0-7)scheduled
Roomburg D5 Groen-Geel D8 (0-2)scheduled
Gouda D2-O Alecto D5 (3-4)scheduled
Schiedam D6 DSHC D5 (1-2)scheduled
Leonidas D17 Waddinxveen D3-O (3-0)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
DSHC D5 Gouda D2-O (3-4)scheduled
Leonidas D11 Leonidas D17 (2-1)final
Alecto D5 Roomburg D5 (11-0)final
Leiden D6 Pijnacker D3 (4-1)scheduled
Waddinxveen D3-O Schiedam D6 (7-5)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Gouda D2-O Schiedam D6 (2-1)scheduled
Pijnacker D3 Groen-Geel D8 (3-4)scheduled
Leonidas D17 Leiden D6 (1-1)final
Leonidas D11 Waddinxveen D3-O (4-2)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Alecto D5 Pijnacker D3 (9-1)final
Waddinxveen D3-O Gouda D2-O (0-5)scheduled
Leiden D6 Leonidas D11 (0-11)final
Schiedam D6 Roomburg D5 (3-2)final
Groen-Geel D8 Leonidas D17 (2-0)scheduled
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
Roomburg D5 DSHC D5 (1-6)scheduled
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Leonidas D17 Alecto D5 (2-3)final
Roomburg D5 Gouda D2-O (1-1)final
Pijnacker D3 DSHC D5 (0-2)scheduled
Leiden D6 Waddinxveen D3-O (0-1)final
Leonidas D11 Groen-Geel D8 (1-0)scheduled
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Groen-Geel D8 Leiden D6 (3-2)scheduled
Schiedam D6 Pijnacker D3 (2-1)final
Waddinxveen D3-O Roomburg D5 (1-0)final
Alecto D5 Leonidas D11 (4-1)final
DSHC D5 Leonidas D17 (1-5)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Pijnacker D3 Gouda D2-O (3-4)scheduled
Leonidas D11 DSHC D5 (3-0)scheduled
Groen-Geel D8 Waddinxveen D3-O (2-0)scheduled
Leiden D6 Alecto D5 (0-5)scheduled
Leonidas D17 Schiedam D6 (8-3)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Roomburg D5 Pijnacker D3 (1-0)scheduled
Schiedam D6 Leonidas D11 (0-1)final
DINSDAG 22 NOVEMBER 2022
Alecto D5 Groen-Geel D8 (4-1)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Leiden D6 Schiedam D6 (1-0)scheduled
Waddinxveen D3-O Alecto D5 (0-0)final
Leonidas D17 Roomburg D5 (8-1)final
Leonidas D11 Gouda D2-O (3-0)scheduled
Groen-Geel D8 DSHC D5 (4-1)scheduled
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
DSHC D5 Leiden D6 (4-2)scheduled
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Gouda D2-O Leonidas D17 (4-0)scheduled