Dames 5

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Roomburg D6 11 24 8 0 3
2 Cartouche D3 10 21 6 3 1
3 Klein Zwitserland D4 11 21 6 3 2
4 Alphen D4 10 20 6 2 2
5 Leonidas D19 11 19 6 1 4
6 Leiden D7 11 15 5 0 6
7 Pijnacker D5 11 15 4 3 4
8 Alecto-Augustinus D7 11 12 3 3 5
9 HDM D4 11 11 3 2 6
10 Leonidas D18 11 10 2 4 5
11 Groen-Geel D7 11 9 2 3 6
12 Forescate D3 11 5 1 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt V.M.H.C. CARTOUCHE D3 n.n.b uit
19 mrt MHC Forescate D3 11:00 thuis - Kera Bijoux veld 2
26 mrt Groen-Geel D7 11:00 uit
2 apr HC Alphen D4 11:00 thuis - Kera Bijoux veld 2
16 apr R.H.V. Leonidas D18 n.n.b uit
23 apr hdm D4 11:00 thuis - Kera Bijoux veld 2
14 mei Klein Zwitserland D4 11:00 thuis - Kera Bijoux veld 2
21 mei Leidse Hockey Club Roomburg D6 n.n.b uit
4 jun LOHC D7 10:45 thuis - ELLF veld 1
11 jun L.S.C. ALECTO D7 n.n.b uit
18 jun R.H.V. Leonidas D19 11:00 thuis - Kera Bijoux veld 2

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto-Augustinus D7 Roomburg D6 0:00
Leonidas D19 Klein Zwitserland D4 0:00
Forescate D3 Leonidas D18 0:00
HDM D4 Leiden D7 0:00
Cartouche D3 Pijnacker D5 0:00
Groen-Geel D7 Alphen D4 12:40

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Pijnacker D5 Cartouche D3 (1-1)scheduled
Leonidas D18 Forescate D3 (5-1)final
Roomburg D6 Alecto-Augustinus D7 (5-1)final
Leiden D7 HDM D4 (3-0)scheduled
Klein Zwitserland D4 Leonidas D19 (2-0)scheduled
Alphen D4 Groen-Geel D7 (6-2)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Forescate D3 Pijnacker D5 (1-4)final
Groen-Geel D7 Leonidas D18 (2-2)final
HDM D4 Alphen D4 (1-1)final
Cartouche D3 Klein Zwitserland D4 (1-1)final
Alecto-Augustinus D7 Leiden D7 (0-3)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Pijnacker D5 Groen-Geel D7 (2-0)final
Leonidas D18 Alphen D4 (1-1)final
Klein Zwitserland D4 Forescate D3 (2-0)scheduled
Alecto-Augustinus D7 HDM D4 (0-3)scheduled
Leiden D7 Leonidas D19 (1-2)scheduled
Roomburg D6 Cartouche D3 (3-0)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Forescate D3 Roomburg D6 (0-4)final
Cartouche D3 Leiden D7 (4-0)final
Alphen D4 Pijnacker D5 (2-1)final
HDM D4 Leonidas D18 (1-2)final
Groen-Geel D7 Klein Zwitserland D4 (3-3)final
Leonidas D19 Alecto-Augustinus D7 (1-1)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Klein Zwitserland D4 Alphen D4 (0-3)final
Pijnacker D5 Leonidas D18 (4-2)final
Roomburg D6 Groen-Geel D7 (2-0)final
Alecto-Augustinus D7 Cartouche D3 (0-4)scheduled
Leiden D7 Forescate D3 (1-0)scheduled
Leonidas D19 HDM D4 (3-1)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
HDM D4 Pijnacker D5 (1-1)final
Groen-Geel D7 Leiden D7 (3-1)final
Cartouche D3 Leonidas D19 (5-1)final
Alphen D4 Roomburg D6 (2-0)final
Leonidas D18 Klein Zwitserland D4 (1-1)scheduled
Forescate D3 Alecto-Augustinus D7 (1-1)final
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
Leonidas D19 Roomburg D6 (2-5)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Klein Zwitserland D4 Pijnacker D5 (2-1)final
Leonidas D19 Forescate D3 (6-4)final
Roomburg D6 Leonidas D18 (2-1)final
Cartouche D3 HDM D4 (2-0)final
Leiden D7 Alphen D4 (0-2)final
Alecto-Augustinus D7 Groen-Geel D7 (5-1)scheduled
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Pijnacker D5 Roomburg D6 (1-2)scheduled
Groen-Geel D7 Leonidas D19 (3-2)scheduled
Forescate D3 Cartouche D3 (0-7)final
HDM D4 Klein Zwitserland D4 (2-4)final
Alphen D4 Alecto-Augustinus D7 (0-4)scheduled
Leonidas D18 Leiden D7 (0-1)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Leiden D7 Pijnacker D5 (1-2)scheduled
Leonidas D19 Alphen D4 (1-0)scheduled
Roomburg D6 Klein Zwitserland D4 (0-1)final
Alecto-Augustinus D7 Leonidas D18 (3-2)scheduled
Cartouche D3 Groen-Geel D7 (2-0)scheduled
Forescate D3 HDM D4 (2-1)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Pijnacker D5 Alecto-Augustinus D7 (4-4)scheduled
Leonidas D18 Leonidas D19 (0-2)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Leonidas D19 Pijnacker D5 (3-1)scheduled
Cartouche D3 Leonidas D18 (1-1)scheduled
HDM D4 Groen-Geel D7 (4-1)final
Forescate D3 Alphen D4 (0-1)scheduled
Leiden D7 Roomburg D6 (1-3)final
Alecto-Augustinus D7 Klein Zwitserland D4 (1-2)scheduled
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
Groen-Geel D7 Forescate D3 (1-1)scheduled
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Klein Zwitserland D4 Leiden D7 (0-1)final
Roomburg D6 HDM D4 (0-2)final