Zaal Dames 3

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Schoonhoven D1 9 25 8 1 0
2 Zoetermeer D5 10 22 6 4 0
3 Leonidas D27 9 17 5 2 2
4 Pijnacker D3 10 11 3 2 5
5 Roomburg D8 8 9 3 0 5
6 Leiden D10 10 9 3 0 7
7 Klein Zwitserland D6 10 1 0 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 feb Mixed Hockeyclub Zoetermeer D5 16:10 thuis
12 feb Schoonhovense MHC D1 16:50 uit

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Schoonhoven D1 Zoetermeer D5 15:30
Leiden D10 Leonidas D27 15:30
Leonidas D27 Roomburg D8 16:10
Pijnacker D3 Zoetermeer D5 16:10
Schoonhoven D1 Pijnacker D3 16:50
Leiden D10 Roomburg D8 16:50

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Leonidas D27 Pijnacker D3 (4-2)final
Klein Zwitserland D6 Pijnacker D3 (1-1)final
Leonidas D27 Klein Zwitserland D6 (6-1)scheduled
Leiden D10 Zoetermeer D5 (0-5)final
Zoetermeer D5 Schoonhoven D1 (3-3)final
Leiden D10 Schoonhoven D1 (3-5)final
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
Zoetermeer D5 Pijnacker D3 (2-2)final
Pijnacker D3 Leonidas D27 (1-2)final
Zoetermeer D5 Leonidas D27 (2-2)final
Schoonhoven D1 Klein Zwitserland D6 (4-0)final
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Klein Zwitserland D6 Leiden D10 (2-5)scheduled
Zoetermeer D5 Leiden D10 (5-1)final
Pijnacker D3 Roomburg D8 (3-5)final
Klein Zwitserland D6 Zoetermeer D5 (4-5)final
Roomburg D8 Schoonhoven D1 (3-5)final
Pijnacker D3 Schoonhoven D1 (1-4)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Leonidas D27 Schoonhoven D1 (1-5)scheduled
Zoetermeer D5 Roomburg D8 (2-0)final
Klein Zwitserland D6 Roomburg D8 (2-5)final
Schoonhoven D1 Leiden D10 (8-1)scheduled
Leonidas D27 Leiden D10 (4-0)final
Zoetermeer D5 Klein Zwitserland D6 (5-0)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Pijnacker D3 Klein Zwitserland D6 (2-1)scheduled
Leiden D10 Klein Zwitserland D6 (5-2)scheduled
Roomburg D8 Leonidas D27 (1-2)final
Pijnacker D3 Leiden D10 (1-0)final
Leonidas D27 Zoetermeer D5 (2-2)final
Roomburg D8 Zoetermeer D5 (1-6)final
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Klein Zwitserland D6 Schoonhoven D1 (0-3)final
Schoonhoven D1 Leonidas D27 (6-1)final
Roomburg D8 Leiden D10 (3-2)final
Leiden D10 Pijnacker D3 (5-2)final
Roomburg D8 Pijnacker D3 (1-3)final