Inloggen

Zoeken

 
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 18 november 2017
Tijd T/U Team Tegen team
12:00 Uit Jongens D3 V.M.H.C. CARTOUCHE JD7
Wedstrijdschema
Wedstrijden quicklinks
zat 18 nov - zon 19 nov - ma 20 nov - din 21 nov - zat 25 nov - zon 26 nov - woe 29 nov - zat 2 dec - woe 6 dec - zat 9 dec -
laat schema zien voor
18 november | Jongste Jeugd Thuis
Team U/T  Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie  Wed.Nr.
ben thuis  !Reservering     08:30  WVK veld       
JE3 thuis  hdm JE6   08:45  09:15  Veld 3- A   30203    
ME06 thuis  HGC ME9   08:45  09:15  Veld 3- B   32696    
ME08 thuis  Berkel Rodenrijs ME12   09:00  09:30  Veld 3- C   32695    
M8E3 thuis  Berkel Rodenrijs M8E4   10:00  10:30  Veld 3- AB   31606    
J8E1 thuis  M.H.C. Krimpen J8E1   11:30  12:00  Veld 3- AB   29756    
M8E2 thuis  MHC Forescate M8E1   11:30  12:00  Veld 3- CD   31675    

18 november | Junioren  Thuis
MA3 thuis  HC Ypenburg MA3   08:15  08:45  Veld 2   24152    
MC1 thuis  HC Alphen MC1   09:15  10:00  WVK veld   26302    
   KNHB: Let-op tijd is gewijzigd  
MD02 thuis  R.H.V. Leonidas MD4   09:45  10:15  Veld 2   34730    
JD1 thuis  hdm JD3   11:00  11:30  WVK veld   22778    
   KNHB: Let-op tijd is gewijzigd  
MD03 thuis  HV Bleiswijk MD1   11:15  11:45  Veld 2   34734    
JA1 thuis  Rijswijksche Hockey Club JA1   12:00  13:00  WVK veld   20546    
JB2 thuis  Catwijck JB1   12:30  13:15  Veld 3   21457    
MA2 thuis  HC Schiedam MA3   12:30  13:15  Veld 2   23843    
JD2 thuis  R.H.V. Leonidas JD3   14:00  14:30  WVK veld   23051    
JC3 thuis  LOHC JC5   14:15  14:45  Veld 3   22585    
MC2 thuis  Craeyenhout MC2   14:15  14:45  Veld 2   26512    
MB5 thuis  HDS MB3   15:30  16:00  WVK veld   25749    
JA2 thuis  HC Waddinxveen JA1   15:45  16:15  Veld 2   20605    
MB8 thuis  hdm MB9   15:45  16:15  Veld 3   26106    
MB7 thuis  Ring Pass Delft MB6   17:00  17:30  WVK veld   25756    
JC2 thuis  V.M.H.C. CARTOUCHE JC4   17:15  17:45  Veld 3   22162    
MC7 thuis  Hockey Club Rotterdam MC14   17:15  17:45  Veld 2   28318    

Team U/T  Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie  Wed.Nr.
18 november | Jongste Jeugd  Uit
JF2 uit  De Kieviten JF1 30  07:45  08:45    route   30744    
J8E2 uit  HC Feijenoord J8E2 30  08:00  09:00    route   29732    
   KNHB: Veld A+B  
JE4 uit  L.S.C. ALECTO JE4 30  08:00  09:00    route   30211    
M8E1 uit  HV Victoria M8E2 30  08:00  09:00    route   31643    
   KNHB: deel CD  
M8E10 uit  OMHC M8E6 30  08:00  09:00    route   31655    
   KNHB: CD  
Let op: Uittenue mee!   
M8E4 uit  G.H.C. RAPID M8E2 45  08:00  09:15    route   31610    
   KNHB: Veld 2CD  
ME05 uit  hdm ME10 30  08:45  09:45    route   32731    
   KNHB: B  
ME07 uit  Hockeyclub Alkemade ME2 30  09:00  10:00    route   32744    
JE5 uit  MHV Forcial JE2 60  09:00  10:30    route   30207    
MF1 uit  R.H.V. Leonidas MF3 30  09:30  10:30    route   33743    
   KNHB: 5a  
MF2 uit  Hockey Club Rotterdam MF11 30  10:15  11:15    route   33737    
   KNHB: B  
ME09 uit  HC Alphen ME10 30  12:45  13:45    route   32724    

18 november | Junioren  Uit
MC5 uit  hdm MC10 30  07:45  08:45    route   28115    
MD01 uit  V.M.H.C. CARTOUCHE MD1 30  08:00  09:00    route   28421    
MB4 uit  D.H.C. Hudito MB2 30  09:45  10:45    route   24968    
   KNHB: Tijd gewijzigd 12/11 HCP uittenue  
Let op: Uittenue mee!   
MC6 uit  Wateringse veld MC3 30  09:45  10:45    route   27611    
MB6 uit  HGC MB5 30  10:45  11:45    route   25872    
JD3 uit  V.M.H.C. CARTOUCHE JD7 30  11:00  12:00    route   23233    
MB2 uit  R.G.H.C. Tempo '34 MB1 30  10:45  12:00    route   25092    
Let op: Uittenue mee!   
MD06 uit  HV Spijkenisse MD5 45  10:45  12:00    route   29295    
JB1 uit  H.C. Derby JB1 30  11:15  12:30    route   21010    
MD05 uit  H.C. Derby MD4 30  11:30  12:30    route   29119    
MB1 uit  HC De Hoeksche Waard MB1 45  11:15  12:45    route   24599    
MC3 uit  D.H.C. Hudito MC2 30  11:45  12:45    route   26743    
   KNHB: HCP uittenue. Tijd gewijzigd  
Let op: Uittenue mee!   
JB3 uit  MHC Forescate JB4 30  12:00  13:00    route   21731    
MB3 uit  Wateringse veld MB1 30  12:00  13:00    route   25177    
JC1 uit  HCRB JC1 30  12:45  14:00    route   22067    
Let op: Uittenue mee!   
MA1 uit  HV Westland MA1 30  13:00  14:00    route   23540    
MC4 uit  Craeyenhout MC4 30  16:30  17:30    route   27149