Inloggen

Zoeken

 

terug naar vorige pagina

Wedstrijden quicklinks

zat 20 jan - zon 21 jan - zat 27 jan - zon 28 jan - zat 3 feb - zon 4 feb - zat 10 feb - zon 11 feb -


laat schema zien voor  

20 januari | Zaal JJ
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J8E1-zaal   43528   HC Voorne J8E1

15

15:25  16:10  thuis  Zijde, Sporthal De    
J8E1-zaal   43520   Hockey Club Rotterdam J8E2

15 

16:05  16:50  uit  Zijde, Sporthal De    
J8E2-zaal   43490   R.G.H.C. Tempo '34 J8E1

30 

13:10  14:10  uit  Post-Kogeko Sporthal    
Let op: Uittenue mee!   
J8E2-zaal   43496   Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs J8E3

30 

14:30  15:30  uit  Post-Kogeko Sporthal    
JE4-zaal   41754   Hockey Club Rotterdam JE9

09:10  09:40  uit  Dreef, Sporthal De    
JE4-zaal   41776   HC Waddinxveen JE1

09:50  10:20  uit  Dreef, Sporthal De    
JE5-zaal   41497   De Kieviten JE4

10

10:05  10:45  thuis  Emerald, sporthal    
   Zaalleiding : HCPijnacker  
JE5-zaal   41510   LOHC JE9

10

11:25  12:05  thuis  Emerald, sporthal    
   Zaalleiding : HCPijnacker  
JF1-zaal   40628   OMHC JF1

09:40  10:10  uit  RingPass hal    
Let op: Uittenue mee!   
JF1-zaal   40649   Ring Pass Delft JF1

10:20  10:50  uit  RingPass hal    
JF2-zaal   40588   HCRB JF1

10 

08:05  08:45  uit  Emerald, sporthal    
   Zaalleiding : HCPijnacker  
Let op: Uittenue mee!   
JF2-zaal   40405   OMHC JF2

10

09:25  10:05  thuis  Emerald, sporthal    
   Zaalleiding : HCPijnacker  
 
M8E01-zaal   44296   HV Spijkenisse M8E1

09:00  09:30  uit  Akkers, Sporthal De    
M8E01-zaal   44244   R.H.V. Leonidas M8E2

0

09:40  10:10  thuis  Akkers, Sporthal De    
M8E02-zaal   44170   HC De IJssel M8E1

15

12:45  13:30  thuis  Wippolder, Sporthal    
   Zaalleiding : HCPijnacker  
M8E02-zaal   44230   M.H.C. Krimpen M8E1

15 

14:05  14:50  uit  Wippolder, Sporthal    
   Zaalleiding : HCPijnacker  
M8E04-zaal   43905   Mixed Hockeyclub Zoetermeer M8E9

15

14:45  15:30  thuis  Wippolder, Sporthal    
   Zaalleiding : HCPijnacker  
M8E04-zaal   43901   R.H.V. Leonidas M8E4

15

16:05  16:50  thuis  Wippolder, Sporthal    
   Zaalleiding : HCPijnacker  
ME05-zaal   42831   Hockey Club Rotterdam ME14

30 

11:10  12:10  uit  Tweesprong, Sportcomplex de    
ME05-zaal   42894   LOHC ME9

30 

11:50  12:50  uit  Tweesprong, Sportcomplex de    
Let op: Uittenue mee!   
ME07-zaal   42770   HC Schiedam ME9

0

14:00  14:30  thuis  Willem-Alexander hal    
ME07-zaal   42741   HV Bleiswijk ME6

0

14:40  15:10  thuis  Willem-Alexander hal    
ME08-zaal   42737   Wateringse veld ME5

09:10  09:40  uit  Zandje, Sporthal 't    
ME08-zaal   42801   HC Ypenburg ME9

09:50  10:20  uit  Zandje, Sporthal 't    
ME10-zaal   43891   Hockeyclub Barendrecht M8E5

40 

10:20  11:30  uit  Waterpoort, Sporthal de    
ME10-zaal   43892   OMHC M8E6

40

11:00  12:10  thuis  Waterpoort, Sporthal de    
MF1-zaal   41133   OMHC MF1

35 

09:05  10:10  uit  Wethouder Smit hal    
Let op: Uittenue mee!   
MF1-zaal   40743   MHV Evergreen MF1

35 

09:45  10:50  uit  Wethouder Smit hal    
MF2-zaal   40978   Ring Pass Delft MF6

09:00  09:30  uit  RingPass hal    
MF2-zaal   41157   D.H.C. Hudito MF3

09:40  10:10  uit  RingPass hal    
Let op: Uittenue mee!   
MF3-zaal   40931   Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MF3

35 

10:35  11:40  uit  Ridderhof/ Poelgeesthal, De    
MF3-zaal   41261   MHC Forescate MF3

35 

11:15  12:20  uit  Ridderhof/ Poelgeesthal, De    
MF4-zaal   40768   HCRB MF2

15

09:55  10:40  thuis  Oostmeer, Sporthal de    
MF4-zaal   40856   Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MF7

15 

10:35  11:20  uit  Oostmeer, Sporthal de    


20 januari | Zaal Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA3-zaal   51100   HC Ypenburg JA2

15:40  16:10  uit  RingPass hal    
JA3-zaal   51061   Ring Pass Delft JA3

16:20  16:50  uit  RingPass hal    
JC3-zaal   45870   Mixed Hockeyclub Zoetermeer JC5

13:40  14:10  uit  Cartouche Dome    
JC3-zaal   45861   V.M.H.C. CARTOUCHE JC6

14:20  14:50  uit  Cartouche Dome    
 
MA2-zaal   52258   Ring Pass Delft MA4

15:00  15:30  uit  RingPass hal    
MA2-zaal   51324   Mixed Hockeyclub Zoetermeer MA2

0

15:40  16:10  thuis  RingPass hal    
MB2-zaal   50492   Wateringse veld MB1

16:40  17:10  uit  Willem-Alexander hal    
MB2-zaal   50252   HC Schiedam MB2

17:20  17:50  uit  Willem-Alexander hal    
MB5-zaal   49918   HDS MB3

0

13:40  14:10  thuis  RingPass hal    
MB5-zaal   49989   Ring Pass Delft MB6

14:20  14:50  uit  RingPass hal    


20 januari | Zaal Senioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
H1-zaal   35263   HDS H1

15

20:00  20:45  thuis  Oostmeer, Sporthal de    
H1-zaal   38428   Dordrechtse Mixed Hockey Club H1

15 

21:40  22:25  uit  Oostmeer, Sporthal de